F862FN225K310ZLH0J
MFR.Part #
F862FN225K310ZLH0J
JLCPCB Part #
C3767287
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 2.2uF 310V X2 ±10% Plugin,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS