F862DP684K310ZLH0J
MFR.Part #
F862DP684K310ZLH0J
JLCPCB Part #
C3298579
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 310V 680nF X2 ±10% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS