F862DO474K310Z
MFR.Part #
F862DO474K310Z
JLCPCB Part #
C3298595
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 310V 470nF X2 ±10% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS