F862DJ334K310ZV054
MFR.Part #
F862DJ334K310ZV054
JLCPCB Part #
C3296964
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 310V 330nF X2 ±10% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS