F862DI224K310ZV054
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
F862DI224K310ZV054
JLCPCB Part #
C3295480
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 220nF 310V X2 ±10% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS