F862BZ564K310Z
MFR.Part #
F862BZ564K310Z
JLCPCB Part #
C3297736
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 310V 560nF X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS