F862BS334K310ZV054
MFR.Part #
F862BS334K310ZV054
JLCPCB Part #
C3300336
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 310V 330nF X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS