F862BK154K310Z
MFR.Part #
F862BK154K310Z
JLCPCB Part #
C3298521
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 150nF 310V X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS