F861KM473M310A
MFR.Part #
F861KM473M310A
JLCPCB Part #
C3298425
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+110℃ 310V 47nF X2 ±20% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS