F861DY335M310Z
MFR.Part #
F861DY335M310Z
JLCPCB Part #
C3300340
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 3.3uF 310V X2 ±20% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS