F861BP474K310A
MFR.Part #
F861BP474K310A
JLCPCB Part #
C3299218
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 310V 470nF X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS