F861BG254M310Z
MFR.Part #
F861BG254M310Z
JLCPCB Part #
C3299137
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 250nF 310V X2 ±20% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS