F861AG563K310A
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
F861AG563K310A
JLCPCB Part #
C3295284
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+110℃ 310V 56nF X2 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS