F463DO333J2K0Z
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
F463DO333J2K0Z
JLCPCB Part #
C3797503
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 33nF 700V、2kV ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS