F461BY225K160L
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
F461BY225K160L
JLCPCB Part #
C3782944
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 2.2uF 90V、160V ±10% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS