F461AK184M160R
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
F461AK184M160R
JLCPCB Part #
C3806541
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 180nF 90V、160V ±20% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS