EXV687M010S9PAA
MFR.Part #
EXV687M010S9PAA
JLCPCB Part #
C2165758
Package
SMD,D10xL10.2mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 120mΩ 5000hrs@105℃ 595mA@120Hz 680uF ±20% SMD,D10xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS