EXV687M010A9PAA
MFR.Part #
EXV687M010A9PAA
JLCPCB Part #
C2165691
Package
SMD,D10xL10.2mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 120mΩ 5000hrs@105℃ 680uF 850mA@100kHz ±20% SMD,D10xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS