EXV686M025S9HAA
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
EXV686M025S9HAA
JLCPCB Part #
C2165334
Package
SMD,D6.3xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 25V 280mA@100kHz 3000hrs@105℃ 340mΩ@100kHz 6.3mm 68uF 8mm ±20% SMD,D6.3xL8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS