EXV477M025A9PAA
MFR.Part #
EXV477M025A9PAA
JLCPCB Part #
C1984961
Package
SMD,D10xL10.2mm
Description
-55℃~+105℃ 120mΩ 25V 470uF 5000hrs@105℃ 850mA@100kHz ±20% SMD,D10xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS