EXV226M025A9DAA
MFR.Part #
EXV226M025A9DAA
JLCPCB Part #
C2164935
Package
SMD,D5xL5.4mm
Description
-55℃~+105℃ 160mA@100kHz 1Ω 22uF 25V 3000hrs@105℃ ±20% SMD,D5xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS