EXV226M016A9BAA
MFR.Part #
EXV226M016A9BAA
JLCPCB Part #
C3829422
Package
SMD,D4xL5.65mm
Description
-55℃~+105℃ 160mA@100kHz 16V 1Ω@100kHz 22uF 3000hrs@105℃ 4mm 5.65mm ±20% SMD,D4xL5.65mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS