EXV157M050A9PAA
MFR.Part #
EXV157M050A9PAA
JLCPCB Part #
C6245159
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 10mm 150uF 340mΩ@100kHz 469mA@120Hz 5000hrs@105℃ 50V ±20% SMD,D10xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS