EXV108M010A9PAA
MFR.Part #
EXV108M010A9PAA
JLCPCB Part #
C1912655
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 1000uF 10V 10mm 120mΩ@100kHz 5000hrs@105℃ 850mA@100kHz ±20% SMD,D10xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS