EXV107M050S9PAA
MFR.Part #
EXV107M050S9PAA
JLCPCB Part #
C2165535
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 100uF 10mm 340mΩ@100kHz 5000hrs@105℃ 50V 670mA@100kHz ±20% SMD,D10xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS