EXV107M025A9HAA
MFR.Part #
EXV107M025A9HAA
JLCPCB Part #
C696783
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 210mA@120Hz 25V 3000hrs@105℃ 340mΩ@100kHz 6.3mm 8mm ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS