EXV107M016A9GAA
MFR.Part #
EXV107M016A9GAA
JLCPCB Part #
C2164775
Package
SMD,D6.3xL5.64mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 16V 3000hrs@105℃ 5.64mm 520mΩ@100kHz 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.64mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS