EXV106M025A9BAA
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
EXV106M025A9BAA
JLCPCB Part #
C2162907
Package
SMD,D4xL5.4mm
Description
-55℃~+105℃ 1.93Ω 10uF 25V 3000hrs@105℃ 90mA@100kHz ±20% SMD,D4xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS