EXV105M050A9BAA
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
EXV105M050A9BAA
JLCPCB Part #
C2163332
Package
SMD,D4xL5.65mm
Description
-55℃~+105℃ 1uF 3000hrs@105℃ 4mm 5.65mm 50V 5Ω@100kHz 60mA@100kHz ±20% SMD,D4xL5.65mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS