ESY477M016AG8AA
MFR.Part #
ESY477M016AG8AA
JLCPCB Part #
C5113409
Package
Plugin,D8xL18mm
Description
-40℃~+105℃ 16V 18mm 3.5mm 3000hrs@105℃ 470uF 56mΩ@100kHz 750mA@120Hz 8mm ±20% 插件,D8xL18mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS