ESY476M100AH1AA
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ESY476M100AH1AA
JLCPCB Part #
C1498042
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 100V 10mm 240mΩ 4000hrs@105℃ 47uF 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS