ESY476M050AE3AA
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ESY476M050AE3AA
JLCPCB Part #
C1019527
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 150mΩ 2.5mm 2000hrs@105℃ 252mA@120Hz 47uF 50V 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS