ESY277M050AH4AA
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ESY277M050AH4AA
JLCPCB Part #
C1019551
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1.106A@120Hz 10mm 270uF 30mΩ 4000hrs@105℃ 50V 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS