ESY108M010AH2EA
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ESY108M010AH2EA
JLCPCB Part #
C1579458
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 10V 10mm 38mΩ 4000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS