ESY107M050AG3AA
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ESY107M050AG3AA
JLCPCB Part #
C1579715
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 100uF 3.5mm 3000hrs@105℃ 50V 511mA@120Hz 74mΩ 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS