ESW337M016AG3AA
MFR.Part #
ESW337M016AG3AA
JLCPCB Part #
C1581069
Description
-40℃~+105℃ 117mΩ 16V 3.5mm 320mA@120Hz 330uF 4000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS