ESW128M016AH5AA
MFR.Part #
ESW128M016AH5AA
JLCPCB Part #
C1019581
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 10mm 1200uF 16V 42mΩ 5000hrs@105℃ 5mm 990mA@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS