ESW108M6R3AH1AA
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ESW108M6R3AH1AA
JLCPCB Part #
C1668857
Package
Plugin,D10xL13.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 10mm 13.5mm 453mA@120Hz 5000hrs@105℃ 5mm 6.3V 90mΩ@100kHz ±20% 插件,D10xL13.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS