ESU107M200AM7AA
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ESU107M200AM7AA
JLCPCB Part #
C1498153
Package
Plugin
Description
-25℃~+105℃ 100uF 12000hrs@105℃ 16mm 200V 560mA@120Hz 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS