ESK478M050AQ3AA
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ESK478M050AQ3AA
JLCPCB Part #
C22194493
Package
Plugin
Description
2.5A@120Hz 2000hrs@85℃ 22mm 35mm 4700uF 50V 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS