ESK477M063AL4EA
MFR.Part #
ESK477M063AL4EA
JLCPCB Part #
C1580873
Description
-40℃~+85℃ 13mm 2000hrs@85℃ 470uF 5mm 63V ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS