ESK475M016AC3AA
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ESK475M016AC3AA
JLCPCB Part #
C1019529
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 16V 2000hrs@85℃ 25mA@120Hz 2mm 4.7uF 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS