ESK337M025AH1AA
MFR.Part #
ESK337M025AH1AA
JLCPCB Part #
C1019627
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 25V 330uF 420mA@120Hz 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS