ESK227M350AQ4AA
MFR.Part #
ESK227M350AQ4AA
JLCPCB Part #
C5113370
Package
Plugin,D22xL42mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 220uF 22mm 350V 42mm 470mA@120Hz ±20% 插件,D22xL42mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS