ESK227M063AH2AA
MFR.Part #
ESK227M063AH2AA
JLCPCB Part #
C1019583
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 220uF 410mA@120Hz 5mm 63V ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS