ESK226M025AC3AA
MFR.Part #
ESK226M025AC3AA
JLCPCB Part #
C1579500
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 22uF 25V 2mm 5mm 90mA@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS