ESK226M016AC3AA
MFR.Part #
ESK226M016AC3AA
JLCPCB Part #
C1581191
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 16V 2000hrs@85℃ 22uF 2mm 5mm 75mA@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS