ESK225M050AC3AA
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ESK225M050AC3AA
JLCPCB Part #
C1019595
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 2.2uF 2000hrs@85℃ 23mA@120Hz 2mm 50V 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS