ESK105M050AC3AA
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ESK105M050AC3AA
JLCPCB Part #
C1579562
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10mA@120Hz 1uF 2000hrs@85℃ 2mm 50V 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS