ESH476M063AE3AA
MFR.Part #
ESH476M063AE3AA
JLCPCB Part #
C1579565
Description
-40℃~+105℃ 2.5mm 2000hrs@105℃ 47uF 63V 6mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS